Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

DÜŞLER MÜZİKALİ

Sevgi Organizasyon tarafından; 2018-2019 eğitim öğretim yılında Türkiye geneli resmî/özel tüm anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik ücretsiz olarak ekli bilgiler doğrultusunda hafta sonu düzenlenecek olan ´´Düşler Müzikali´´ etkinliğinin duyurulması talebine ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/sosyal-etkinlikler/kategori/19 linkinden  ulaşılabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Devamı

ULUSAL BİLİM FESTİVALİ

Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğünden alınan ilgi yazıda, Ankara ili Altındağ ilçesinde faaliyette bulunan Atatürk Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından; 2019 yılında Portekiz-Carcais´te gerçekleşecek olan  Science on Stage Europe Bilim Festivali´ne katılmak üzere Fen Bilimleri (Biyoloji, Fizik, Kimya), Matematik, Bilgisayar ve Teknoloji-Tasarım branşlarında Türk öğretmen delegelerin seçileceği; 30 Eylül 2018 tarihinde MEB Şura Salonu´nda düzenlenmesi planlanan "Science on Stage Türkiye-Ulusal Bilim Festivali Organizasyonu"nun Türkiye geneli resmî/özel tüm okullardaki öğretmenlere düzenleme talebi belirtilmiş olup konuya ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/sosyal-etkinlikler/kategori/19 linkinden ulaşılabilir ve etkinliğe katılabilirsiniz.

Devamı

KARA KALEM

İHH İnsani Yardım Vakfı ve Balkan Kültürleri İttifakı Derneğinin; Suriye insani yardım çalışmaları kapsamında, 09.05.2018-09.05.2019 tarihleri arasında, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerindeki çocuklara kırtasiye desteği sağlanması amacıyla Türkiye geneli resmî/özel tüm eğitim kurumlarında MEB ve ÖSYM´nin yaptığı sınavlarda kullanılan kalem ve kırtasiye setlerinin gönüllülük esasıyla bağışlanıp yardım yapılabilmesi için bina çıkışlarına "Kalem Toplama Kutusu" yerleştirilmesi talebine ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. DuyuruYA http://yegitek.meb.gov.tr/www/sosyal-etkinlikler/kategori/19 adresinden ulaşabilirsiniz.

Devamı

KISA FİLM YARIŞMASI

TUZLA BELEDİYESİ TARAFINDAN İLAN EDİLEN KISA FİLM YARIŞMASINA AİT AFİŞ EKTE BULUNMAKTADIR. İLGİLENENLERE DUYURULUR.

Devamı

FOTOĞRAF YARIŞMASI

TUZLA BELEDİYESİNİN FOTOĞRAF YARIŞMASIYLA İLGİLİ AFİŞ EKTE BULUNMAKTADIR. İLGİLENENLERE DUYURULUR

Devamı

HİKAYE VE ŞİİR YARIŞMASI

TUZLA BELEDİYEMİZİN HİKAYE VE ŞİİR YARIŞMASIYLA İLGİLİ DUYURUSU EKTEDİR. BİLGİLERİNİZE.

Devamı

İELEV Maker Faire

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden alınan ilgi  yazıda, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde faaliyette bulunan İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı (İELEV) Özel Anadolu Lisesi Müdürlüğünün; 2017-2018 eğitim öğretim yılında, Türkiye geneli resmî/özel tüm ilkokulların 3 ve 4. sınıf, ortaokulların 5, 6, 7, 8. sınıf, lise ve dengi okulların 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik, ekli bilgi ve belgeler doğrultusunda "İELEV Maker Faire" etkinliği düzenleme talebine ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. Etkinliğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

Muammer ULKA Yardım Kampanyası

Müdürlüğümüz Hizmet Binası Personellerinden, Şoförlük görevini ifa eden Muammer ULKA (T.C; 26051402280) Kartal Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde "Akciğer Kanseri" teşhisiyle tedavi görmektedir. 2860 Sayılı Yardım Toplama Kanunun 7. ve 10. Maddeleri uyarınca  İlçe genelinde gönüllülük ilkesine bağlı olarak 6 (altı) ay süre ile nakdi yardım toplanması ilgi Kaymakamlık onayı ile uygun görülmüş olup, yapılacak yardımların komisyon başkanı Hacı Osman YIRTICI adı ile açılmış olan Tuzla Halk Bankası TR23 0001 2009 5510 0001 1181 61 müşterek hesaba yatırılması hususunda

Devamı

Maker Faire Etkinliği

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden alınan ilgi yazıda; İstanbul ili Sarıyer ilçesinde faaliyette bulunan Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğünün, 13/05/2018 tarihinde Türkiye geneli resmî/özel tüm okullardaki öğretmenler ile lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik, ekli bilgi ve belgeler doğrultusunda "Maker Faire Etkinliği" düzenleme talebine belirtilmiş olup ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

SEMİNER DUYURUSU

Yaşar Üniversitesi Rektörlüğünün; 05 Nisan-7 Haziran 2018 tarihleri arasında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen, Avrupa´da ingilizce öğretmenlerinin mesleki gelişimlerini yenilikçi programlarla canlandırmak başlıklı Marie S. Curie Kariyer Entegrasyon Projesi kapsamında, ingilizce öğretmenlerine yönelik, ekli bilgiler doğrultusunda düzenleyeceği   "Webinar (çevrimiçi) Semineri"nin Türkiye geneli resmî/özel tüm okullara duyurulması talebine ilişkin ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı