Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

3. VE 4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN HABABAM SINIFI VE KIZ KULESİ GEZİSİ

3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz, öğretmenleriyle birlikte bugün İstanbul´u gezdiler. Önce Hababam filminin çekildiği tarihi binayı ziyaret eden öğrencilerimiz daha sonra Kız Kulesi´ne geçerek İstanbul´un muhteşem ilçesi Üsküdar´ı seyrettiler. Doya doya İstanbul´u yaşadılar. 

Devamı

Anasınıfı C Şubesi Veli Katılımı Etkinliği

Anasınıfı C Şubesi veli katılımı etkinliği kapsamında bu hafta öğrencimiz Mert´in annesi Tuba Hanımı misafir ettik. Tuba Hanım ve öğrencilerimiz birlikte turşu yaptılar. Turşu yaparken eğlenen, eğlenirken öğrenen minik öğrencilerimizi tebrik eder, etkinliği hazırlayan Tuba Hanıma ve Gülay Öğretmenimize çok teşekkür ederiz. 

Devamı

1. VE 2. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ UÇURTMA ŞENLİĞİNDE

1. ve 2. Sınnıf öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte uçurtma şenliği etkinliğine katıldılar. Kendi uçurtmalarını kendileri yapıp gökyüzüne saldılar. Oldukça keyifli ve verimli bir gezi oldu. Emek ve katkılarından dolayı öğretmenlerimizi kutluyoruz.

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Tuzla Peyami Safa İlkokulu Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdik. Önceki dönemlerde okulumuza çok büyük katkı ve destekleri olan Selda Buğa başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde Okul Aile Birliği başkanı seçilen Maksut KOÇAL Beyi ve ekibini de genel kurul tarafından yönetime seçilmelerinden ve bu zor göreve talip olmalarından dolayı tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

Devamı

DERYA ÖĞRETMENİMİZ VE GELECEĞİN BİLİM İNSANLARI

4. Sınıf öğretmenimiz Derya Dindaş ve onun kıymetli öğrencileri bugün Dünya´nın kendi etrafında dönme ve Güneş´in etrafında dolanma hareketlerini ve fosillerle ilgili çalışmalarını derste yaptılar. Verimli ve başarılı çalışmalarından dolayı öğretmenimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

3-D SINIFI DÜNYANIN KATMANLARINI UYGULAMALI OLARAK ÖĞRENİYOR

3-D Sınıfımız, öğretmenleri Ayla Avşan liderliğinde sınıflarında çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdiler. Yapmış oldukları çalışmayla Dünya´nın katmanlarını uygulamalı olarak işlediler. Başarılı çlaışmalarından dolayı başta Ayla hanımı ve tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

ANASINIFI D ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

 Anasınıfı D şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Gülden Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI E ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı E şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Yıldız Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI C ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı C şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Melek Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI B ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı B şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Gülay Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı