Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

ANASINIFI A ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

 Anasınıfı A şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Özlem Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz. 

Devamı

2-E SINIFIMIZIN YIL SONU GÖSTERİLERİ HEPİMİZİ ETKİLEDİ

Okulumuz 2-E sınıfı hazırlamış oldukları yıl sonu gösterileriyle göz kamaştırdılar. Bütün öğrencilerimiz yüksek performanslarıyla izleyiilerin yüksek beğenisini kazandılar. Bu gösterinin hazırlanmasında baş mimar olan öğretmenimiz Aykut Yıldız´a ve ona destek veren bütün velilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizi de başarılı gösterilerinden dolayı kutluyoruz.

Devamı

1-B SINIFIMIZIN OKUMA BAYRAMI MUHTEŞEMDİ

Okulumuz 1-B sınıf öğretmenimiz Emine Hanım ve öğrencileri oldukça etkileyici bir  okuma bayramı hazırladılar. Birbirinden güzel gösterilerin yer aldığı programa ilgi oldukça yüksek oldu. Velilerimiz hem çocuklarıyla hem de Peyami Safa ile bir kez daha gurur duydular. Emek ve katkılarından dolayı Sınıf Öğretmenimiz Emine Şimşek Boylu´ya ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz.

Devamı

ANASINIFI E ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı E şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak  ‘’Bana Bir Masal Anlat Baba ’’ oyununu oynadılar ve ‘’Şemsiye ’’  adlı müzikli ront etkinliği yaptılar.  Yıldız  Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI D ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı D şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak müzik eşliğinde ‘’Show’’ oyunu  oynadılar  ve ‘’Semazen’’ gösterisi  yaptılar.  Gülden  Öğretmenimize, velilerimize ve minik  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI C ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

 Anasınıfı C şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak  müzik eşliğinde‘’Jimnastik hareketleri’ yaptılar  ve ‘’Balıklar’’  adlı müzikli ront oyunu oynadılar.  Melek  Öğretmenimize, velilerimize ve sevimli  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI B ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı  B şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak müzik eşliğinde ‘’Erik Dalı’’ oyunu  ve ‘’Sev Kardeşim’’  adlı müzikli oyunu  oynadılar.Öğretmen,öğrenciler ve veliler çok eğlendiler. Gülay Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI A ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı A şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak  ‘’Palyaço’’ oyununu oynadılar  ve ‘’Hayat Bayram Olsa’’  adlı müzikli ront etkinliği yaptılar.Öğretmen,veliler ve öğrenciler eğlenceli vakit geçirdiler.  Özlem Öğretmenimize, velilerimize ve minik öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFLARIMIZDAN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ

2017-2018 eğitim öğretim yılı anasınıflarımızın yıl sonu mezuniyet programı okul bahçesinde muhteşem bir organizasyonla yapıldı. Anasınıfları zümresi olarak bütün şubelerimiz sundukları gösterilerle büyük beğeni topladı. Yoğun katılımın olduğu mezuniyet programını hazırlayan öğretmenlerimiz Özlem Hanım’a, Gülay Hanım’a, Melek Hanım’a, Gülden Hanım’a, Yıldız Hanıma ve katkılarından dolayı bütün velilerimize çok teşekkür ederiz.                                                                                                                                                                                                                                         

Devamı

DRAMA KURSU ÖĞRENCİLERİNİN GÖSTERİSİ

Okulumuz Drama kursu öğrencilerinin hazırladığı yıl sonu gösterisi öğretmenlere ve velilere sergilendi. Gösteriyi yapan ve bizi güldürmeyi başaran, eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. 

Devamı