Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

ANASINIFLARIMIZDAN D ŞUBESİNDEN EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER

Anasınıfı  öğretmenlerimizden Gülden Öğretmenimizin minikleri meslek dallarını arkadaşlarına gösterdi ve anlattılar. Meslekler ile ilgili ilişki kurdular. Ayrıca haftanın öğrencisi arkadaşlarına göster anlat gününde çeşitli doğrayıcıları anlattı ve limonata yaptılar. Öğretmenimize, öğrencilerimize ve velimize çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu hafta badminton alıştırma çalışmaları yapıldı ve postaneye gezi düzenlendi.    

Devamı

AYLA ÖĞRETMENİMİZİN VE ÖĞRENCİLERİNİN ŞUBAT TATİLİ ZİYARETLERİ

Okulumuz öğretmenlerinden Ayla Avşan hanım ve öğrencileri Şubat tatilini dolu dolu yaşadılar. Müze ve tarihi mekanları ziyaret eden öğrencilerimizin ziyaretlerine ait resimler buradan ulaşabilirsiniz.

Devamı

ŞANSLI KELİMELER ETKİNLİĞİNDE HAFTANIN ŞANSLISI RÜMEYSA ALA

SSözlük Özgürlüktür projesi kapsamında okulumuzda sürdürmekte olduğumuz Şanslı Kelimeler etkinliğinde bu haftanın en şanslı öğrencisi Rümeysa Ala. Rümeysa´yı tebrik ediyoruz. 

Devamı

AHAFTANIN EN DOST SINIFI "2E SINIFI"

65 Dost davranışı sergileyerek bu haftanın En Dost Sınıfı seçilen 2E sınıfının bütün öğrencilerini candan kutluyoruz. Onrarın çok kıymetli velilerine de böyle dost çocuklar yetiştirdikleri için teşekkür ediyoruz. Elbette öğretmenimiz Aykut Yıldız´a da değerler eğitimi konusunda öğrencilerine yüklemiş oldukları dostça davranışlar için şükranlarımızı sunuyoruz.

Devamı

4-G SINIFI VELİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

4-G SINIFI VELİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK. TOPLANTIYA OKUL MÜDÜRÜMÜZ BÜLENT KARA DA KATILARAK VELİLERİMİZLE BAZI KONULARDA İSTİŞARELER YAPARAK DİLEK VE TALEPLERİNİ DİNLEMİŞTİR. ÖZELLİKLE "BABAMLA 40 DAKİKA" PROJESİNE DESTEK VEREN VELİLERİMİZE KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ÖĞRETMENİMİZ SEVİL HANIMA DA GÜZEL BİR SINIF ATMOSFERİ OLUŞUMUNDAKİ KATKILARINDAN DOLAYI ŞÜKRANLARIMIZI SUUYORUZ. 

Devamı

3-F SINIFI VELİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

HEYECANLI VE OLDUKÇA VERİMLİ GEÇEN VELİ TOPLATIMIZ İÇİN ÖĞRETMENİMİZ DERYA HANIMA VE VELİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ÖZELLİKLE "BABAMLA 40 DK" ETKİNLİĞİNE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ BİZLERİ ZİTADESİYLE MUTLU ETTİ. TOPLANTIMIZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN.

Devamı

3-D SINIFI VELİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK.

3-D SINIFI VELİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK. ÖĞRETMENİMZ ÖZLEM DEMİRHAN´A VE VELİLERİMİZE KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ. 

Devamı

4- B SINIFI SİNEMA ETKİNLİĞİ

4-B Sınıfı öğretmenimiz Zehra GÜROL BİLGİN sınıf içerisinde yaptığı bilgi yarışması sonucunda birinci olan grubu ödül olarak sinemaya götürdü. Bu çalışmayla öğrencilerin başarı konusunda motive olmaları ve güzel vakit geçirmeleri sağlanmıştır. Çalışmayı yapan öğretmenimize teşekkür ederiz. Fotoğraflara BURADAN ulaşabilirsiniz. 

Devamı

MELEK ÖĞRETMENİMİZİN AİLE KATILIM ETKİNLİĞİ VE MESLEKLERİ TANIYORUM ÇALIŞMASI

Her hafta yapılan  aile katılım etkinliğine bu hafta öğrencimiz Ceyhun Çil’in annesi Selma Hanım katıldı. Velimiz öğrencilerimize balık etkinliği yaptırdı. Velimize katılımından dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca öğrencilerimizden Umut Ege Albayrak-Asker, Ebru Karakaya-Veteriner, Özlem Kurt-Dişci, Ömer Eymen Zeytun-Mühendislik, İsa Kankal-İtfaiye, Buğra Köroğlu-Pilot mesleğini tanıtan sunumlar yaptılar. Melek Öğretmenimize ve minik öğrencilerimize bu eğitici ve eğlenceli etkinlik için teşekkür ediyoruz.    

Devamı

ANAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZİN VELİ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Anaokul öğretmenimiz Gülden Yıldız öğretmenimiz bugün öğrencisi Umut Yımaz´ın misafiri oldu. "Misafirim Öğretmenim" projesi okulumuzda hayat bulmaya devam ediyor. Öğrencimiz Umut´un annesi Hatice Hanıma da göstermiş olduğu misafirperverlik için çok teşekkür ediyoruz. Fedakarca veli ziyaretlerine devam eden anaokulu öğretmenimiz Gülden Hanıma ve diğer öğretmenlerimize de bu güzel projeye sahip çıktıkları için şükranlarımızı sunuyoruz.      

Devamı