Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

ANNE BABA TUTUMLARI VE ÇOCUKLARDA OLUMLU DAVRANIŞ GELİŞTİRME

Okulumuz Rehber Öğretmeni Sema KIRIŞTI tarafından 3. ve 4. sınıf velilerine ANNE BABA TUTUMLARI VE ÇOCUKLARDA OLUMLU DAVRANIŞ GELİŞTİRME konusunda seminer yapılmıştır.Seminere katılan velilere teşekkür ederiz. 

Devamı

CUMHURİYETİMİZİN 94. YIL DÖNÜMÜ ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRSİN

Okulumuzun çok değerli öğretmenleri yapmış oldukarı pano çalışmalarıyla bütün koridorlarımızı Cumhuriyet Bayramının anlam ve önemine uygun olarak süslemişlerdir. Öğretmen ve öğrencilerimize bu güzel çalışmaları için çok teşekkr ediyoruz. Pano resimlerie BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN. CUMHURİYET ÖZGÜRLÜK DEMEK

Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümü vatanımıza hayırlar getirsin. Cumhuriyetimize sahip çıkmanın önemini ablayan ve kavrayan nesiller yetiştirmek ve bu vatana sahip çıkan öğrenciler yetiştirmek en büyük hedefimizdir. İçerden ve dışardan hainlere fırsat vermeden vatanımız için müccadele etmeye ant içtik.

Devamı

3-E SINIF İÇİ ETKİNLİKLERİMİZDEN-DÜNYAMIZIN KATMANLARI

3-E Sınıfı öğrencilerimiz Hayat Bilgisi dersi kapsamında rüzgar gülü ve oyun hamurlarından dünyanın katmanlarını yaptılar. Ayrıca ders içi etkinlik yaparak birbirleriyle oyunlar oynadılar. Öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Etkinliklerimizle ilgili olarak diğer resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULU

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği olağan genel kurul toplantımızı gerçekleştirdik. 1 Yıllık faaliyet raporları ve denetleme raporları oy birliği ile ibra edildi. Yeni Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu seçimini gerçekleştirdik. Okul Aile Birliği yönetimine okulumuz adına yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz. Kurulumuza ait diğer resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.  

Devamı

ÖĞRENCİLERİMİZ VÜCUDUMUZUN BİLMECESİNİ ÇÖZÜYOR

4. Sınıf öğrencilerimiz yine güzel bir çalışmayla seslerini bütün okulumuza duyurdular. Vücudumuzun iç organlarının önce maketini yaptılar. Ardından bu organların görevlerini açıkladılar. Öğrencilerimizi ve öğrtmenlerini kutluyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Devamı

4. SINIFLARIN İLK SINAV HEYECANI

4. Sınıf öğretmenimiz Zehra GÜROL BİLGİN öğrencilerinin ilk sınav heyecanını yatıştırmak ve hiç bir sınavın onlardan daha önemli olmadığını göstermek için, sınav öncesi sınıfta küçük bir sürpriz hazırladı. Sıralarında kendilerine özel kısa mesaj ve minik bir tatlı gören öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi.Etkinliğe ait fotoğraflara BURADAN ulaşabilirsiniz. 

Devamı

ÖFKE KONTROLÜ VE ZORBALIK

Okulumuz Rehber Öğretmeni Sema KIRIŞTI tarafından öğrenciler arası şiddet ve zorbalığı azaltmak ve öğrencileri bu konularda bilgilendirmek amacıyla 3 ve 4. sınıf öğrencilerimize yönelik,  ÖFKE KONTROLÜ ve ZORBALIKLA BAŞA ÇIKMA konularında sınıf içi etkinlikler yapılmıştır. Etkinliğe ait fotoğraflara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

OKUL MÜDÜRÜMÜZ BÜLENT KARA ve MÜDÜR YARDIMCILARIMIZIN 1. SINIF ZİYARETLERİ

Okul Müdürümüz Bülent Kara, müdür yardımcılarımızla birlikte bütün 1. sınıf öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi ziyaret ederek çikolata ve şeker dağıttılar. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dilediler. Ziyaretle ilgili resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı