Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Tuzla Peyami Safa İlkokulu Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdik. Önceki dönemlerde okulumuza çok büyük katkı ve destekleri olan Selda Buğa başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde Okul Aile Birliği başkanı seçilen Maksut KOÇAL Beyi ve ekibini de genel kurul tarafından yönetime seçilmelerinden ve bu zor göreve talip olmalarından dolayı tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

Devamı

DERYA ÖĞRETMENİMİZ VE GELECEĞİN BİLİM İNSANLARI

4. Sınıf öğretmenimiz Derya Dindaş ve onun kıymetli öğrencileri bugün Dünya´nın kendi etrafında dönme ve Güneş´in etrafında dolanma hareketlerini ve fosillerle ilgili çalışmalarını derste yaptılar. Verimli ve başarılı çalışmalarından dolayı öğretmenimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

3-D SINIFI DÜNYANIN KATMANLARINI UYGULAMALI OLARAK ÖĞRENİYOR

3-D Sınıfımız, öğretmenleri Ayla Avşan liderliğinde sınıflarında çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdiler. Yapmış oldukları çalışmayla Dünya´nın katmanlarını uygulamalı olarak işlediler. Başarılı çlaışmalarından dolayı başta Ayla hanımı ve tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

ANASINIFI D ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

 Anasınıfı D şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Gülden Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI E ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı E şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Yıldız Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI C ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı C şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Melek Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI B ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı B şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Gülay Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI A ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

 Anasınıfı A şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Özlem Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz. 

Devamı

2-E SINIFIMIZIN YIL SONU GÖSTERİLERİ HEPİMİZİ ETKİLEDİ

Okulumuz 2-E sınıfı hazırlamış oldukları yıl sonu gösterileriyle göz kamaştırdılar. Bütün öğrencilerimiz yüksek performanslarıyla izleyiilerin yüksek beğenisini kazandılar. Bu gösterinin hazırlanmasında baş mimar olan öğretmenimiz Aykut Yıldız´a ve ona destek veren bütün velilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizi de başarılı gösterilerinden dolayı kutluyoruz.

Devamı

1-B SINIFIMIZIN OKUMA BAYRAMI MUHTEŞEMDİ

Okulumuz 1-B sınıf öğretmenimiz Emine Hanım ve öğrencileri oldukça etkileyici bir  okuma bayramı hazırladılar. Birbirinden güzel gösterilerin yer aldığı programa ilgi oldukça yüksek oldu. Velilerimiz hem çocuklarıyla hem de Peyami Safa ile bir kez daha gurur duydular. Emek ve katkılarından dolayı Sınıf Öğretmenimiz Emine Şimşek Boylu´ya ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz.

Devamı