Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

SİVİL SAVUNMA VE DEPREM TATBİKATI

Okulumuzda Sivil Savunma ve Deprem Tatbikatını gerçekleştirdik. Sabahçı ve öğlenci guruplara ayrı ayrı tatbikatlar yaptık. Hiçbir öğrencimize en küçük zarar gelmeden gerçekleştirdiğimiz başarılı tahliye tatbikatlarında emek veren öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

22 ŞUBAT 2016 BAYRAK TÖRENİMİZ

Sabah Bayrak Törenimize Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Soner Can Katılmıştır. Aynı zamanda mahallemizin kıymetli muhtarı sayın Muammer Pehlivan da aramızdaydı. Okulumuzdan maddi ve manevi katkısını eksik etmeyen değerli velimiz Taner Öztürk ve Mahalle muhtarımıza teşekkür plaketlerini takdim ettik. Aramızda olup okulumuza güç kattıkları için hepsine çok teşekkür ederiz. Resimlere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Devamı

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN AKILCI İLAÇ KULLANIMI SEMİNERİ

Okulumuzda İlkokul Öğrencilerimize yönelik Akılcı İlaç Kullanımı ile ilgili oldukça verimli bir seminer çalışması oldu. 

Devamı

ANASINIFLARIMIZIN İTFAİYE GEZİSİ

Anasınıfı öğrencilerimiz, öğretmenleri ve Müdür Yardımcımız Aytekin bey eşliğinde Tuzla itfaiyesine gezi yaptılar. Oldukça verimli ve keyifli bir gezi oldu. Minik yavrularımız itfaiyeci kıyafetleriye yangın söndürme tatbikatı yaptılar. Ziyadesiyle faydalı olan bu gezimize ait resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

HARBİYE ASKERİ MÜZE VE DENİZ MÜZESİ GEZİMİZ

3 VE 4. Sınıflar olarak Harbiye Askeri Müze ve Deniz Müzesine yaptığımız gezi öğrencilerimizi son derece mutlu etmiştir. Yoğun bir katılıöla gerçekleştirdiğimiz gezimile ilgili resimlere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Devamı

ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMIMIZ 2015

Öğretmenler Günü Programımızı Okulumuzun Çok Amaçlı Salonunda güzel bir program yaptık. Resimlere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Devamı

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü RAHMET VE MİNNETLE YAD EDİYORUZ.

Atatürk´ün ölümünün 77. yılında kendisini bir kez daha rahmet ve minnetle andık. Anma programınıhazırlayan tören kutlama komitesine,  programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen , öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz. Program ile ilgili resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADIK

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladık. Yoğun katılımla gerçekleşen bayram kutlamamıza velilerimizin de yüksek oranda destek vermezi bizleri ziyadesiye mutlu etmiştir. Programın hazırlanmasında emeği geçen idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Bayram resimlerne BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

BEYAZ BAYRAK PROJESİ

Okulların, temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde denetlenmesi, okul sağlığının iyileştirilmesi hususunda teşvik edilmesi için uygulanan projede gerekli kriterleri karşılayan okulumuz “Beyaz Bayrak ve Sertifika ile ödüllendirildi. Bu Projede emeği geçen bütün öğrencilerimiz, idareci, öğretmen ve yardımcı personelimize teşekkür ederiz. 

Devamı

EKİM 2015 OKUL AİLE BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU

20 Ekim 2015 Salı günü Okul Aile Birliği Genel Kurulu Toplanarak Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu seçimini gerçekleştirmiştir. Yönetime seçlen velilerimizi tebrik eder, okulumuza hayırlı hizmetler yapmalarını dilerim. Resimlere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Devamı