Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

1. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

1. Sınıf Öğrencilerimiz idareci arkadaşlarımızla birlikte sınıflarında ziyaret ettik. Minik yavrularımıza tek tek çikolata dağıtarak başarılar diledik. 1. Sınıfları okutan öğretmen arkadaşlarımıza da Rabbimden sabır ve kolaylılar diledik. Ziyeret ile ilgili resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

OKUL KERMESİMİZ 2015

7-8 Mayıs 2015 Tarihinde Okul Aile Birliğimizin düzenlemiş olduğu kermesimizi yaptık. Sınıflarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşen kermesimiz oldukça bereketli oldu. Emeği geçen ve katkılarını esirgemeyen bütün velilerimize ve hayırsever esnafımıza çok teşekkür ederiz. Kermesle ilgili resimlere ulaşmak için TIKLAYIN.

Devamı

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ALİREİSOĞLU OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Ahmet Aliresioğlu okulumuzu ziyaret ederek bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.  Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Zİyaretle ilgili resimlere ulaşmak için TIKLAYINIZ.    

Devamı

23 NİSAN 2015 ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını okulumuzda coşkuyla kutladık. Ege yöresinden Trakya yöresine, Karadeniz yöresinden Kafkas yöresine kadar sadece kendi öz kültürümüzden oluşan folklor gösterileri hepimizi etkiledi. Programın hazırlanmasında emeği geçen bütün idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Kutlama programı ile ilgili resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

"YAZARLAR OKULLARDA" HASAN KARAHİSAR

Okulumuza KIRMIZI KAR YAĞDI..."Kırmızı Kar Yağınca" Kitabının yazarı eğitimci-yazar Sayın Hasan Karahisar´ı İmza ve söyleşi için okulumuzda misafır ettik. Sıradışı sunumlarıyla öğrencilerimize ve bize güzel mesajlar verdi.  Bizi kırmayarak uzaklardan gelip gerçekleştirdiği bu güzel söyleşi için  kendisine çok teşekkür eder, yazarlık yaşamında kendisine başarılar dileriz. Resimler için BURAYA tıklayınız.

Devamı

İSTANBUL AKVARYUM GEZİMİZ

Okulumuzun İstanbul Akvaryuma düzenlemiş olduğu geziye bir müdür yardımcısı, 12 öğretmen, 2. ve 3. sınıf öğrencilerimizden toplam 233 öğrenci ve velilerimiz katılmıştır. Öğrencilerimizi okul ile ev arasından koparıp güzel mekanları gezdirmenin gururuyla sorunsuz bir şekilde gezimizi tamamladık. Herkesin mutlu bir şekilde günü tamamladığı gezimiz ile ilgili resimlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Devamı

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ VE ŞEHİTLER GÜNÜ PROGRAMIMIZ

Çanakkale Zaferinin 100. Yıl dönümü ve Şehitler Günü dolayısıyla okulumuzda hafızalardan silinmeyecek bir anma programı düzenledik. Aziz şehitlerimizi rahmetle bir kez daha andık. Tarihin yazdığı en şerefli en büyük kahramanları, Çanakkale Kahramanlarını şükranla yad ettik. Üzüm hoşafı dağıtımında katkılarını esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyoruz. Programdaki resimlere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Devamı

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA GÜNÜ

İstiklal Marşımızın kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif´i anma günü ile ilgili okulumuzda güzel bir program yaptık. İstiklal Marşı´nı en güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi madalyalarla ödüllendirdik. Programın hazırlanmasında emeği geçen ve katkılarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz. Resimlere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Devamı

PEYAMİ SAFA İLKOKULU MESLEKLERİ TANIYOR

Peyami Safa İlkokulu olarak öğrencilerimize vizyon kazandırmak ve yavrularımıza geniş ufuklar sunmak için her hafta bir meslek sahibini okulumuza getirip evlatlarımızın meslekleri tanımalarına vesile olacağız. 19 Mart 2015 Perşembe günü ilk seminerimizle projemize başlıyoruz. 

Devamı

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ İLE İLGİLİ OLARAK OKULUMUZDA ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLADIK.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel okulumuzda çok güzel bir program yaptık. Velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği programda özellikle minik yavrularımızın hazırlamış olduğu tiyatro gösterisi bütün izleyicilerden tam not aldı. Bu güzel programın hazırlanmasında büyük emeği geçen rehber öğretmenlerimiden Tuba hanım ve Sema Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Programın resimlerine BURADAN ulaşabilirisinz.

Devamı