Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

"GENÇLER OSMANLICA YARIŞIYOR" YARIŞMA PROTOKOLÜ

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ile Hayrat Vakfı ve Uluslararası Eğitimciler Derneği (ULUED) arasında "gençler Osmanlıca Yarışıyor" yarışma protokolü imzalanmıştır. Yarışmalara katılmak isteyenlerin ilgili vakıf ve dernekle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Devamı

28.12.2017 PERŞEMBE GÜNÜ TOPLU SPOR ETKİNLİĞİ YAPILACAKTIR

"Beslenme Dostu Okul" projesi kapsamında 28.12.2017 Perşembe günü sabahçı öğrencilerimize saat 12.00´de, öğlenci öğrencilerimize de uygun olan bir zaman diliminde  okulumuzda toplu spor etkinliği yaptırılacaktır. Bütün öğrencilerimizin yarın sivil kıyafetle, eşofman ve spor ayakkabılarıyla okula gelmesini rica ederiz.

Devamı

ANNE-BABA TUTUMLARI VE ÇOCUKLARA OLUMLU DAVRANIŞ KAZANDIRMA SEMİNERİ

1. ve 2. sınıf velilerimize yönelik olarak 28 Aralık Perşembe günü saat 13.00 ´de okulumuzun çok amaçlı salonunda okulumuz rehber öğretmeni Emel YILDIRIM tarafından "ANNE-BABA TUTUMLARI VE ÇOCUKLARA OLUMLU DAVRANIŞ KAZANDIRMA" semineri verilecektir. Katılmanızı rica ederiz.

Devamı

BU HAFTANIN EN ŞANSLI ÖĞRENCİLERİ HEDİYELERİNİ ALDI

Şans torbası hediye dağıtmaya devam ediyor. Bu haftanın en şanslı öğrencilerinin isimleri aşağıdaki gibidir.   1- 4F SINIF  EBRAR ÖZEV 2- 3D SINIFI  ESLEM GÜNEY 3- 2B SINIFI EFE ÇAKMAK   Öğrencilerimizi tebrik ediyor, hayat boyu şanlarının ve bahtlarının açık olmasını diliyoruz.

Devamı

ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU ÖĞRENCİMİZ KUZEY AYDIN İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Tuzla Zübeyde Hanım İlkokulu´nda  Lenfome-Lenf kanseri tanısı ile tedavi gören 3. sınıf öğrencisi Kuzey AYDIN´a Tuzla Kaymakamlık makamının oluru ile bir yardım kampanyası başlatılmıştır. Yardım kampanyasına katılmak isteyenler Halk Bankası Tuzla İçmeler şubesi TR76 0001 2001 3790 0001 1050 08 IBAN numaralı banka hesabına yardımlarını yatırabilirler.

Devamı

PEYAMİ SAFA AİLESİ YETİMLERİN YANINDA

Okul Aile Birliğinin düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen gelirden üç yetim çocuğun bir yıllık ihtiyaçlarını karşıladık. Kermeste emeği ve katkısı olan Okul Aile Birliği Başkanına ve Yönetim Kurulu üyelerine, sınıf annelerine, bütün velilerimize ve tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

2015-2019 OKULUMUZA AİT STRATEJİK PLANA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Okulumuzun 2015-2019 Stratejik planına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

"ŞANSLI KELİMELER" ETKİNLİĞİNİN GEÇEN HAFTAKİ ŞANSLI ÖĞRENCİLERİ

"ŞANSLI KELİMELER" etkinliğimizin geçen haftaki şanslı öğrencilerini belirledik.  1- 4F sınıfıdan Osman Berat 2- 3C Sınıfından Azra Delice 3- 2A sınıfından Aynur Nisa Kısa Öğrencilerimizi tebrik ediyor, bütün öğrencilerimizin Şanslı Kelimeler erkinliğine katılmasını istiyoruz.

Devamı

ANNE-BABA-ÇOCUK BEYİN OKULU SERTİFİKALI EĞİTİM FAALİYETİ

Anne-Baba-Çocuk Sertifikalı eğitim faaliyeti 19 Aralık 2017-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Tuzla Atatürk İlkokulu´nda gerçekleştirilecektir. Eğitim programı ile ilgili ayrıntıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER-KERMESİMİZ 15.12.2017 TARİHİNDE OKULUMUZDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

İHH İşbirliği ile Dünya yetimlerine sahip çıkmaya devam ediyoruz. Yetim Gülerse Dünya Güler.

Devamı