Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

ÖZEL NESİBE AYDIN İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ RESİM YARIŞMASI

Etkinliğin Adı Resim Yarışması Düzenleyen Özel Nesibe Aydın İlkokulu Müdürlüğü Kapsamı Türkiye geneli Hedef Kitlesi Resmî/özel tüm ilkokul öğrencilerine yönelik Ödüller Birinci: Diz üstü bilgisayar, plaket, resim malzemeleri, madalya İkinci: Tablet bilgisayar, plaket, resim malzemeleri, madalya Üçüncü: Bisiklet, plaket, resim malzemeleri, madalya İletişim 0 (532) 595 16 97 Son Başvuru Tarihi 30 Mart 2018

Devamı

TÜRK EPİLEPSİ SAVAŞI DERNEĞİ RESİM YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği, Resim Yarışması Düzenliyor SON KATILIM TARİHİ: 30 MART 2018   6-11 Yaş Grubu Birinci: 2.500 TL İkinci: 2.000 TL Üçüncü: 1.500 TL 12-16 Yaş Grubu Birinci: 2.500 TL İkinci: 2.000 TL Üçüncü: 1.500 TL

Devamı

TÜRK HAVA KURUMU GENEL BAŞKANLIĞI RESİM YARIŞMASI

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Resim Yarışması Düzenliyor. 09 Mart 2018 son başvuru tarihli yarışmanın şartnamesine http://yegitek.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_12/15120227_1062.pdf linkinden ulaşabilirsiniz. Birinci: Altın Madalya  İkinci: Gümüş Madalya Üçüncü: Bronz Madalya

Devamı

ÖZEL DOĞA OKULLARI ÖYKÜ YARIŞMASI

özel Doğa okulları Türkiye genelinde 4. sınıf ile ortaokullarda 5, 6, 7 ve 8. sınıflara yönelik Öykü Yarışması düzenlemektedir. Yarışmaya son başvuru 03 Nisan 2018´ dir.  Birincilik Ödülü: IPad İkincilik Ödülü: IPod Üçüncülük Ödülü: Canon Fotoğraf makinesi Mansiyon( Özendirme ) : Okuma kitaplarından oluşan hediye paketi

Devamı

HİKAYE VE ŞİİR YAZMA YARIŞMASI

Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde faaliyet gösteren Yahya Kemal İlkokulu Müdürlüğünün, son katılım tarihi 09 Mart 2018 olmak üzere Türkiye geneli ilkokul öğrencilerine yönelik, ğrencilerin hayal güçlerini ve kendilerini yazı ile ifade edebilme yeteneklerinin gelişmesini sağlayarak geleceğin şair ve yazarlarının yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla " Türkiye´nin Minik Kalemleri Yahya Kemel´de" adlı şiir ve hikaye yazma yarışması düzenleyecektir, Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/yarisma-duyurulari/kategori/18 linkinden ulaşabilirsiniz.  

Devamı

"GENÇLER OSMANLICA YARIŞIYOR" YARIŞMA PROTOKOLÜ

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ile Hayrat Vakfı ve Uluslararası Eğitimciler Derneği (ULUED) arasında "gençler Osmanlıca Yarışıyor" yarışma protokolü imzalanmıştır. Yarışmalara katılmak isteyenlerin ilgili vakıf ve dernekle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Devamı

28.12.2017 PERŞEMBE GÜNÜ TOPLU SPOR ETKİNLİĞİ YAPILACAKTIR

"Beslenme Dostu Okul" projesi kapsamında 28.12.2017 Perşembe günü sabahçı öğrencilerimize saat 12.00´de, öğlenci öğrencilerimize de uygun olan bir zaman diliminde  okulumuzda toplu spor etkinliği yaptırılacaktır. Bütün öğrencilerimizin yarın sivil kıyafetle, eşofman ve spor ayakkabılarıyla okula gelmesini rica ederiz.

Devamı

ANNE-BABA TUTUMLARI VE ÇOCUKLARA OLUMLU DAVRANIŞ KAZANDIRMA SEMİNERİ

1. ve 2. sınıf velilerimize yönelik olarak 28 Aralık Perşembe günü saat 13.00 ´de okulumuzun çok amaçlı salonunda okulumuz rehber öğretmeni Emel YILDIRIM tarafından "ANNE-BABA TUTUMLARI VE ÇOCUKLARA OLUMLU DAVRANIŞ KAZANDIRMA" semineri verilecektir. Katılmanızı rica ederiz.

Devamı

BU HAFTANIN EN ŞANSLI ÖĞRENCİLERİ HEDİYELERİNİ ALDI

Şans torbası hediye dağıtmaya devam ediyor. Bu haftanın en şanslı öğrencilerinin isimleri aşağıdaki gibidir.   1- 4F SINIF  EBRAR ÖZEV 2- 3D SINIFI  ESLEM GÜNEY 3- 2B SINIFI EFE ÇAKMAK   Öğrencilerimizi tebrik ediyor, hayat boyu şanlarının ve bahtlarının açık olmasını diliyoruz.

Devamı

ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU ÖĞRENCİMİZ KUZEY AYDIN İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Tuzla Zübeyde Hanım İlkokulu´nda  Lenfome-Lenf kanseri tanısı ile tedavi gören 3. sınıf öğrencisi Kuzey AYDIN´a Tuzla Kaymakamlık makamının oluru ile bir yardım kampanyası başlatılmıştır. Yardım kampanyasına katılmak isteyenler Halk Bankası Tuzla İçmeler şubesi TR76 0001 2001 3790 0001 1050 08 IBAN numaralı banka hesabına yardımlarını yatırabilirler.

Devamı