Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

HİKAYE VE ŞİİR YARIŞMASI

TUZLA BELEDİYEMİZİN HİKAYE VE ŞİİR YARIŞMASIYLA İLGİLİ DUYURUSU EKTEDİR. BİLGİLERİNİZE.

Devamı

İELEV Maker Faire

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden alınan ilgi  yazıda, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde faaliyette bulunan İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı (İELEV) Özel Anadolu Lisesi Müdürlüğünün; 2017-2018 eğitim öğretim yılında, Türkiye geneli resmî/özel tüm ilkokulların 3 ve 4. sınıf, ortaokulların 5, 6, 7, 8. sınıf, lise ve dengi okulların 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik, ekli bilgi ve belgeler doğrultusunda "İELEV Maker Faire" etkinliği düzenleme talebine ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. Etkinliğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

Muammer ULKA Yardım Kampanyası

Müdürlüğümüz Hizmet Binası Personellerinden, Şoförlük görevini ifa eden Muammer ULKA (T.C; 26051402280) Kartal Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde "Akciğer Kanseri" teşhisiyle tedavi görmektedir. 2860 Sayılı Yardım Toplama Kanunun 7. ve 10. Maddeleri uyarınca  İlçe genelinde gönüllülük ilkesine bağlı olarak 6 (altı) ay süre ile nakdi yardım toplanması ilgi Kaymakamlık onayı ile uygun görülmüş olup, yapılacak yardımların komisyon başkanı Hacı Osman YIRTICI adı ile açılmış olan Tuzla Halk Bankası TR23 0001 2009 5510 0001 1181 61 müşterek hesaba yatırılması hususunda

Devamı

Maker Faire Etkinliği

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden alınan ilgi yazıda; İstanbul ili Sarıyer ilçesinde faaliyette bulunan Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğünün, 13/05/2018 tarihinde Türkiye geneli resmî/özel tüm okullardaki öğretmenler ile lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik, ekli bilgi ve belgeler doğrultusunda "Maker Faire Etkinliği" düzenleme talebine belirtilmiş olup ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

SEMİNER DUYURUSU

Yaşar Üniversitesi Rektörlüğünün; 05 Nisan-7 Haziran 2018 tarihleri arasında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen, Avrupa´da ingilizce öğretmenlerinin mesleki gelişimlerini yenilikçi programlarla canlandırmak başlıklı Marie S. Curie Kariyer Entegrasyon Projesi kapsamında, ingilizce öğretmenlerine yönelik, ekli bilgiler doğrultusunda düzenleyeceği   "Webinar (çevrimiçi) Semineri"nin Türkiye geneli resmî/özel tüm okullara duyurulması talebine ilişkin ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

Birlikte Yaşadığımız Hayvanlar Temalı Resim Yarışması

Bursa ili Osmangazi ilçesinde faaliyette bulunan Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin; 03 Mayıs 2018 tarihinde Türkiye geneli resmî/özel tüm ilkokulların 4. sınıf öğrencilerine yönelik, ekli şartname esasları doğrultusunda Birlikte Yaşadığımız Hayvanlar temalı     "Ulusal Resim Yarışması" düzenleme  talebine ilişkin ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

KATAMİNO TURNUVASI

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden alınan ilgi  yazıda, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyette bulunan Özel Kariyer İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğünün; 03-05 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Türkiye geneli resmî/özel ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik, ekli şartname esasları doğrultusunda "Ulusal Katamino Turnuvası" düzenleme talebi belirtilmiş olup konuya ilişkin ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

Steam Eğitimi ve Görsel Sanatlar Konferansı

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden alınan ilgi yazıda, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde faaliyette bulunan Özel Nesibe Aydın İlkokulu Müdürlüğünün, Türkiye geneli resmî/özel tüm okullardaki branş öğretmenlerine yönelik Steam Eğitimi ve Görsel Sanatlar konulu "Konferans"  düzenleme talebi belirtilmiş olup konuya ilişkin ilgi yazı ve eklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Devamı

RESİM YARIŞMASI

Adana İl Millî Eğitim Müdürlüğünden alınan ilgi (b) yazıda, Adana ili Kozan ilçesinde faaliyette bulunan Şehit Kubilay İlkokulu Müdürlüğünün; 2017-2018 eğitim öğretim yılında, ülkemizi tüm dünyada yeni yetişen nesillere tanıtabilmek amacıyla yurt dışı ve Türkiye geneli resmî/özel tüm anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik, ekli şartname esasları doğrultusunda Bir Çocuğun Gözünden Türkiye konulu "Uluslararası Resim Yarışması" düzenleme talebi bildirilmiş ve aşağıdaki linkte şartname yayınlanmıştır.

Devamı