Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

OKUL AİLE BİRLİĞİMİZİN 2018 ŞUBAT AYINA AİT GİDERLERİMİZ

OKUL AİLE BİRLİĞİMİZİN 2018 ŞUBAT AYINA AİT GİDERLERİMİZ

Devamı

TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA ALINMASI BAŞVURU SONUÇLARININ İLAN EDİLMESİ

KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA ALINMALARINA İLİŞKİN ÇALIŞMALAR DEVAM ETMEKTE OLUP, BAŞVURU SONUÇLARI 20.02.2018 SALI GÜNÜ istanbul.meb.gov.tr iternet sayfasından ilan edilecektir. BAŞVURU SONUÇLARINA YAPILACAK OLAN İTİRAZLARI 23.02.2018 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BİZZAT ELDEN İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE İTİRAZLAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Devamı

RECEP ÜRKEK YARDIM KAMPNYASI

Bingöl Merkez Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni iken 13.07.2017 tarihinde trafik kazasında hayatını kaybeden Recep ÜRKEK´in geride kalan  aile fertleri için Türkiye genelinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul/kurumlarda görev yapan personelin ve  öğrencilerin  katılımıyla 6 (altı) ay süreyle yardım kampanyası başlatıldığı hakkındaki ilgi (a) yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir.    Söz konusu yardım kampanyası hakkında  gerekli duyurunun yapılarak kampanyaya katılmak isteyenlerin gönüllülük esası kapsamında  T.C. Ziraat Bankası Bingöl Şubesi nezdinde açılan TR 87-0001-0003-0269-8489-0750-02 Iban No´lu banka hesabına yardımlarınızı yapabilirsiniz.

Devamı

ANASINIFI ÖĞLENCİ GRUPLAR ŞUBAT BESLENME LİSTESİ

ANASINIFI ÖĞLENCİ GRUPLAR ŞUBAT AYI BESLENME LİSTESİDİR

Devamı

2. DÖNEM BAŞI ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI

2. DÖNEM BAŞI ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTIMIZ 08.02.2018 TARİHİNDE YAPILACAĞINDAN DOLAYI PERŞEMBE GÜNÜ YARIM GÜN DERS UYGULAMASI YAPILACAKTIR. SABAHÇI ÖĞRENCİLERİMİZ AYNI SAATTE DERSE BAŞLAYACAK OLUP SAAT 10.20 ´DE DERSLERİ SONA ERECEKTİR. ÖĞLENCİ GRUP ÖĞRENCİLERİMİZİN İSE DERSLERİ 10.30´DA BAŞLAYACAK VE 12.50 ´DE SONA ERECEKTİR. BÜTÜN VELİLERİMİZİN BU ZAMAN DİLİMİNE GÖRE HAREKET ETMELERİ RİCA OLUNUR. 

Devamı

SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMA BAŞVURULARI BAŞLADI

 Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını ve Yeşilay Cemiyetinin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi gerçekleştirilmekte; Proje kapsamında Türkiye genelinde ‘bağımlılık’ konulu yarışma düzenlenmektedir. Yarışma, edebi (şiir, kompozisyon) ve görsel (resim, afiş, karikatür, kısa video) olmak üzere iki kategoride düzenlenecek ve yarışmaya Bakanlığımıza bağlı resmi ve özel ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören tüm öğrencilerimiz katılabilecektir. Yarışma başvuruları 25 Aralık 2017 tarihinde başlamış olup yarışmaya başvurular snsg.yesilay.org.tr adresinden yapılacaktır. İl birincilerine il düzeyinde gerçekleştirilecek ödül törenlerinde 500 TL ödül verilecektir. Ülke genelinde eserlerin değerlendirilmesi sonucunda her bir kategoride birinci gelen katılımcılara 5.000 TL, ikinci gelen katılımcılara 3.000 TL, üçüncü gelen katılımcılara ise 1.500 TL ödül verilecektir. 4 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul´da büyük ödül töreni düzenlenecektir. Ülke genelinde dereceye giren öğrenciler ayrıca yurtdışı gezisi ile ödüllendirilecektir.Katılım koşulları, başvuru işlemleri, yarışma takvimi ve dereceye giren eserler için verilecek ödüllere ilişkin detaylı açıklama yarışma kılavuzunda yer almaktadır. Yarışmaya ilişkin irtibat e-posta: snsg@yesilay.org.tr

Devamı

ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTIMIZ 08.02.2018

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem Öğretmenler Kurulu Toplantımız 8 Şubat 2018 Perşembe günü saat 13.00 de okulumuzun Çok Amaçlı Salonunda yapılacaktır.

Devamı

YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK OLAN ÖĞRETMENLERİN SEÇME SINAVI

Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenleri Seçme Sınavı Yurt Dışında Görevlendirilecek   Öğretmenleri Seçme Sınavı   yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen öğretmenlerimizin idareye uğramaları gerekmektedir.

Devamı

TUZLA BELEDİYESİ ROBOTİK ARDUİNO KODLAMA ATÖLYELERİ/

Tuzla Belediyemiz Robotik/Arduino Robotik Kodlama atölye çalışması başlatıyor. Müraccatlar 22 Ocak Pazartesi günü sona erecek. Müracca etmeyi unutmayınız.

Devamı