Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

2018 YILI RESMİ TATİL GÜNLERİ BELİRLENDİ

Bakanlar Kurulu’nca hazırlanan resmi tatil günleri olarak 2018 yılında; - 1 Ocak Yılbaşı (Pazartesi günü) resmi tatil - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı (Pazartesi günü) - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü (Salı günü) resmi tatil - 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı (Cumartesi) - 14 Haziran Ramazan Bayramı Arifesi (Perşembe günü) resmi tatil - 15 Haziran Ramazan Bayramı 1.gün (Cuma günü) resmi tatil - 16 Haziran Ramazan Bayramı 2.gün (Cumartesi günü) - 17 Haziran Ramazan Bayramı 3.gün (Pazar günü) - 15 Temmuz Demokrasi Bayramı (Pazar günü) - 20 Ağustos Kurban Bayramı Arifesi (Pazartesi günü) resmi tatil - 21 Ağustos  Kurban Bayramı 1.gün (Salı günü) resmi tatil - 22 Ağustos Kurban Bayramı 2.gün (Çarşamba günü) resmi tatil - 23 Ağustos Kurban Bayramı 3.gün (Perşembe günü) resmi tatil - 24 Ağustos Kurban Bayramı 4.gün (Cuma günü) resmi tatil - 30 Ağustos Zafer Bayramı (Perşembe günü) resmi tatil - 28 Ekim Cumhuriyet Bayramı (Pazar günü) - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı (Pazartesi günü) resmi tatil 2018 yılında öğrenciler için hafta içine denk gelen 12 gün tatil bulunmaktadır. “Kış tatili” ise ilde yaşanacak Meteorolojik değerlendirmeler sonucunda Valilik tarafından belirlenmektedir.

Devamı

1-7 OCAK VEREMLE SAVAŞ HAFTASI - VEREM ÖNLENEBİLİR VE TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR HASTALIKTIR

1-7 Ocak Veremle Savaş Haftası 2018 yılında 1 Ocak Pazartesi ile 07 Ocak Pazar günlerini içine alan hafta Veremle Savaş Eğitimi Haftasıdır.

Devamı

ÖĞRETMENLERİN ÖZÜR GRUBU YER DEĞİŞİKLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Millî Eğitim Bakanlığınca, öğretmenlerin özür grubu yer değiştirme başvuruları alınmaya başlandı. Öğretmenlerin aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı il içi ve iller arası yer değişikliği başvuruları 8 Ocak´a kadar alınacak.   Öğretmenlerin eğitim kurumu tercihleri 11-17 Ocak tarihleri arasında alınacak. Atamalar ise 19 Ocak´ta yapılacak.  

Devamı

2018 YILI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SINAV UYGULAMA TAKVİMİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

2018 YILI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SINAV UYGULAMA TAKVİMİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Devamı

2019 OCAK AYI ANASINIFI BESLENME LİSTELERİ (SABAHÇI VE ÖĞLENİ GRUPLAR)

Anasınıflarımızın sabahçı ve öğlenci gruplarına ait beslenme listeleri aşağıdaki gibidir. 

Devamı

BİLSEM SINAVI ÖĞRENCİ GİRİŞ BELGELERİ VERİLMEYE BAŞLANDI

2017-2018 Bilim ve Sanat Merkezi Grup Tarama Uygulamasına girecek öğrencilerin giriş belgeleri,  okul idaremiz tarafından  verilmeye başlanmıştır.Resim, müzik ve genel zihinsel alanda akranlarından ileri düzeyde olan birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerinin gireceği BİLSEM sınavı bu yıl 6 Ocak 2018 - 4 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak. Hafta sonları 5´er oturumdan oluşan sınavlar için öğrenciler kendisine bildirilen tarihte ve oturumda sınava katılacak.Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Devamı

2017 ARALIK AYINA AİT OKUL AİLE BİRLİĞİ GİDERLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

2017 ARALIK AYINA AİT GİDERLERİMİZE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Devamı

2017 ARALIK AYINA AİT OKUL AİLE BİRLİĞİ GELİRLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

2017 ARALIK AYINA AİT GELİRLERİMİZE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Devamı

2017 KASIM AYINA AİT OKUL AİLE BİRLİĞİ GİDERLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KASIM 2017 AYINA AİT GİDERLERİMİZE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Devamı

2017 KASIM AYINA AİT OKUL AİLE BİRLİĞİ GELİRLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KASIM 2017 YILINA AİT GELİRLERİMİZE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN  ULAŞABİLİRSİNİZ

Devamı