Haberler (Arşiv) Haberler

İçerik Tarih
ANASINIFI D ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI ANASINIFI D ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

 Anasınıfı D şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Gülden Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

11 Haziran 2018
ANASINIFI E ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI ANASINIFI E ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı E şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Yıldız Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

10 Haziran 2018
ANASINIFI C ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI ANASINIFI C ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı C şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Melek Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

10 Haziran 2018
 ANASINIFI B ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI ANASINIFI B ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

Anasınıfı B şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Gülay Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

10 Haziran 2018
ANASINIFI A ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI ANASINIFI A ŞUBESİNİN KARNE HEYACANI

 Anasınıfı A şubesinin minik öğrencileri bir dönem boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz sene sonunda gelişim raporlarını ve katılım belgelerini aldılar. Özlem Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz. 

10 Haziran 2018
2-E SINIFIMIZIN YIL SONU GÖSTERİLERİ HEPİMİZİ ETKİLEDİ 2-E SINIFIMIZIN YIL SONU GÖSTERİLERİ HEPİMİZİ ETKİLEDİ

Okulumuz 2-E sınıfı hazırlamış oldukları yıl sonu gösterileriyle göz kamaştırdılar. Bütün öğrencilerimiz yüksek performanslarıyla izleyiilerin yüksek beğenisini kazandılar. Bu gösterinin hazırlanmasında baş mimar olan öğretmenimiz Aykut Yıldız´a ve ona destek veren bütün velilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizi de başarılı gösterilerinden dolayı kutluyoruz.

6 Haziran 2018
1-B SINIFIMIZIN OKUMA BAYRAMI MUHTEŞEMDİ 1-B SINIFIMIZIN OKUMA BAYRAMI MUHTEŞEMDİ

Okulumuz 1-B sınıf öğretmenimiz Emine Hanım ve öğrencileri oldukça etkileyici bir  okuma bayramı hazırladılar. Birbirinden güzel gösterilerin yer aldığı programa ilgi oldukça yüksek oldu. Velilerimiz hem çocuklarıyla hem de Peyami Safa ile bir kez daha gurur duydular. Emek ve katkılarından dolayı Sınıf Öğretmenimiz Emine Şimşek Boylu´ya ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz.

6 Haziran 2018
  ANASINIFI E ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ  ANASINIFI E ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı E şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak  ‘’Bana Bir Masal Anlat Baba ’’ oyununu oynadılar ve ‘’Şemsiye ’’  adlı müzikli ront etkinliği yaptılar.  Yıldız  Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

29 Mayıs 2018
ANASINIFI D ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ  ANASINIFI D ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı D şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak müzik eşliğinde ‘’Show’’ oyunu  oynadılar  ve ‘’Semazen’’ gösterisi  yaptılar.  Gülden  Öğretmenimize, velilerimize ve minik  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

29 Mayıs 2018
ANASINIFI C ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ ANASINIFI C ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

 Anasınıfı C şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak  müzik eşliğinde‘’Jimnastik hareketleri’ yaptılar  ve ‘’Balıklar’’  adlı müzikli ront oyunu oynadılar.  Melek  Öğretmenimize, velilerimize ve sevimli  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

28 Mayıs 2018
ANASINIFI B ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ  ANASINIFI B ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı  B şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak müzik eşliğinde ‘’Erik Dalı’’ oyunu  ve ‘’Sev Kardeşim’’  adlı müzikli oyunu  oynadılar.Öğretmen,öğrenciler ve veliler çok eğlendiler. Gülay Öğretmenimize, velilerimize ve tatlı  öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

28 Mayıs 2018
ANASINIFI A ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ ANASINIFI A ŞUBESİNİN SENE SONU ETKİNLİKLERİ

Anasınıfı A şubesinin minikleri sene sonu gösterisi olarak  ‘’Palyaço’’ oyununu oynadılar  ve ‘’Hayat Bayram Olsa’’  adlı müzikli ront etkinliği yaptılar.Öğretmen,veliler ve öğrenciler eğlenceli vakit geçirdiler.  Özlem Öğretmenimize, velilerimize ve minik öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

28 Mayıs 2018
ANASINIFLARIMIZDAN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ  ANASINIFLARIMIZDAN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ

2017-2018 eğitim öğretim yılı anasınıflarımızın yıl sonu mezuniyet programı okul bahçesinde muhteşem bir organizasyonla yapıldı. Anasınıfları zümresi olarak bütün şubelerimiz sundukları gösterilerle büyük beğeni topladı. Yoğun katılımın olduğu mezuniyet programını hazırlayan öğretmenlerimiz Özlem Hanım’a, Gülay Hanım’a, Melek Hanım’a, Gülden Hanım’a, Yıldız Hanıma ve katkılarından dolayı bütün velilerimize çok teşekkür ederiz.                                                                                                                                                                                                                                       

 

28 Mayıs 2018
DRAMA KURSU ÖĞRENCİLERİNİN GÖSTERİSİ DRAMA KURSU ÖĞRENCİLERİNİN GÖSTERİSİ

Okulumuz Drama kursu öğrencilerinin hazırladığı yıl sonu gösterisi öğretmenlere ve velilere sergilendi. Gösteriyi yapan ve bizi güldürmeyi başaran, eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. 

28 Mayıs 2018
"PEYAMİ SAFA MESLEKLERİ TANIYOR" PROJESİ "PEYAMİ SAFA MESLEKLERİ TANIYOR" PROJESİ

Peyami Safa Meslekleri Tanıyor" projesi kapsamında bugün Tuzla İçmeler Eczanesi sahibi Eczacı Şeref YAVRU  okulumuza gelerek meslek tanıtımı gerçekleştirdi. Oldukça heyecan verici ve verimli bir söyleşi gerçekleşti. Öğrencilerimiz çok güzel sorularla misafirimizin takdirini kazandılar. Projenin okulumuzda sağlıklı bir şekilde sürdürülmesinde büyük katkı ve emekleri olan rehber öğretmenimiz Sema hanıma teşekkür ederiz. Ayrıca bizleri kırmayarak nazik davetimize iştirak eden eczacı Şeref beye şükranlarımızı sunarız.

28 Mayıs 2018