Duyurular - Peyami Safa İlkokulu

Duyurular

Okul Aile Birliği 2018 Giderlerimiz

Devamı

Okul Aile Birliği 2018 Gelirlerimiz

2018 yılı Okul Aile Birliği Gelirlerimiz 

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURULU

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL OLAĞAN GENEL KURULUMUZU 09.10.2018 SALI GÜNÜ 13.00´DE OKULUMUZUN ÇOK AMAÇLI SALONUNDA YAPILACAKTIR. GENEL KURULDA OKUL AİLE BİRLİĞİ YÖNETİMİNE BÜTÜN VELİLERİMİZ ADAY OLABİLİR. OKUL AİLE BİRLİĞİNE ADAY OLMAK İSTEYEN VELİLERİMİZ 5 ASİL VE 5 YEDEK ÜYE LİSTE HALİNDE KURULUN YAPILACAĞI GÜN VE SAATTE GENEL KURULDA HAZIR OLARAK BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR. BÜTÜN VELİLERİMİZE DUYURULUR.

Devamı

1. SINIF KAYITLARINI E-OKULDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Veliler, ilkokul ve ortaokul 1. sınıfına başlayacak olan çocuklarının hangi okullara kayıtlarının yapıldığını Milli Eğitim Bakanlığı’nın http://www.meb.gov.tr internet adresinde yer alan e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi giriş ekranından çocuklarının T.C. kimlik numaralarını yazarak öğrenebilecek.

Devamı

DÜŞLER MÜZİKALİ

Sevgi Organizasyon tarafından; 2018-2019 eğitim öğretim yılında Türkiye geneli resmî/özel tüm anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik ücretsiz olarak ekli bilgiler doğrultusunda hafta sonu düzenlenecek olan ´´Düşler Müzikali´´ etkinliğinin duyurulması talebine ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/sosyal-etkinlikler/kategori/19 linkinden  ulaşılabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Devamı

ULUSAL BİLİM FESTİVALİ

Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğünden alınan ilgi yazıda, Ankara ili Altındağ ilçesinde faaliyette bulunan Atatürk Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından; 2019 yılında Portekiz-Carcais´te gerçekleşecek olan  Science on Stage Europe Bilim Festivali´ne katılmak üzere Fen Bilimleri (Biyoloji, Fizik, Kimya), Matematik, Bilgisayar ve Teknoloji-Tasarım branşlarında Türk öğretmen delegelerin seçileceği; 30 Eylül 2018 tarihinde MEB Şura Salonu´nda düzenlenmesi planlanan "Science on Stage Türkiye-Ulusal Bilim Festivali Organizasyonu"nun Türkiye geneli resmî/özel tüm okullardaki öğretmenlere düzenleme talebi belirtilmiş olup konuya ilişkin ilgi yazı ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir. Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/sosyal-etkinlikler/kategori/19 linkinden ulaşılabilir ve etkinliğe katılabilirsiniz.

Devamı