Haberler - Peyami Safa İlkokulu

Haberler

ANASINIFI C ŞUBESİNİN SİLİFKE GÖSTERİSİ

Anasınıfı  C şubesi öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamalarında silifke  gösterisi yaptılar. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ederiz  

Devamı

ANASINIFI C ŞUBESİNİN SİLİFKE GÖSTERİSİ

Anasınıfı  C şubesi öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamalarında silifke  gösterisi yaptılar. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ederiz  

Devamı

ANASINIFI A VE B ŞUBELERİNİN KAFKAS OYUNLARI GÖSTERİSİ

Anasınıfı A ve B şubesi öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamalarında kafkas oyunları gösterisi yaptılar.Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI E ŞUBESİNİN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUSU

Minik kalpler sınıfı öğrencilerimiz kırmızı beyaz kıyafet giydiler ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladılar. Yıldız Öğretmenimize ve şirin öğrencilerine çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI E ŞUBESİ TEMSİLEN MECLİS SEÇİMİ YAPIYOR

  Anasınıfı E şubesinin minikleri 23 Nisan meclis kurulmasını temsilen meclis seçimi yaptı. Seçilen miniklerimiz 23 Nisan balosunda misafirlerini ağırladı. Yıldız Öğretmenimize ve tatlı öğrencilerine çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI C ŞUBESİNDEN DİKKAT GELİŞİMİNİ DESTEKLEYİCİ OYUNLAR

Anasınıfı C şubesinin sevimli öğrencileri daire şekillerinden oluşan renkli kartları öğretmenin yönergesi ile üzerinde daire şekli çizilmiş olan kağıtların üzerine yerleştirdiler. Bu eğitici ve eğlenceli etkinlik için Melek Öğretmenimize ve tatlı öğrencilerine teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI 23NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI SÜSLEMELERİ

Anasınıfımızda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hazırlıkları büyük bir coşkuyla devam etmektedir. Öğrencilerimizle beraber sınıflarımız süslendi. Sınıfların camlarına etkinlikler asıldı. Anasınıfı öğretmenlerimize ve onların sevimli öğrencilerine çok teşekkür ederiz.

Devamı

ANASINIFI A VE B ŞUBESİNİN YAZ BAHÇESİ

Anasınıfı A ve B şubesinin minik öğrencileri okulumuzun bahçesinde yer alan hobi bahçesine çeşitli sebzeler ektiler. Büyük bir heyecanla sebzelerin büyümelerini beklemeye başladılar. Özlem Öğretmenimize, Gülay Öğretmenimize, velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

OKULUMUZ SÖZ KONUSU OLUNCA MESAİ KAVRAMI BUHAR OLUYOR

SÖZ KONUSU PEYAMİ SAFA OLUNCA MESAİ DENEN KAVRAM BUHAR OLUYOR. CUMARTESİ GÜNÜ EĞİTİME KATMA DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ. KATKI VEREN EMEK HARCAYAN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZLA...

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINA HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINA İKİ GÜN KALA PEYAMİ SAFA OLARAK SINIFLARIMIZ , KORİDORLARIMIZ VE OKUL BAHÇEMİZLE BAYRAMA HAZIRIZ. BAYRAM HAZIRLIKLARINA EMEK VE KATKILARI OLAN BAŞTA ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZ OLMAK ÜZERE DESTEKLERİNİ OKULUMUZDAN HİÇ EKSİK ETMEYEN BÜTÜN VELİLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.  23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

Devamı